Polecają nas

Paolo Cozza

Paolo Cozza, znany polskiej publiczności z programu „Europa da się lubić”, zdobył serca widzów swoim urokiem i pasją do piłki nożnej jako zagorzały kibic Interu Mediolan.

Jak każdy Włoch, uwielbia też dobrą kuchnię. Paolo dał się także poznac jako utalentowany kucharz i ten talent postanowił wykorzystać, wydając książkę „Włoska kuchnia na polskim stole”. Ta książka nie tylko wprowadza czytelników w świat włoskich przysmaków, ale również zainspirowała Ariela rozpoczęcia przygody z gotowaniem i założenia naszej własnej restauracji Toscanizzazione ArtBistro.

W naszym menu znajdziecie trzy specjały przygotowane pod okiem Paolo: Zupę Minestrę z soczewicy, Risotto z grzybami oraz Tiramisu. Każde z tych dań przenosi smaki Włoch prosto na polskie stoły, oferując niezapomniane doznania kulinarne. Zapraszamy do Wrocławia, gdzie możecie osobiście poznać magię włoskiej kuchni, która dzięki Paolo Cozza stała się jeszcze bardziej autentyczna.

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska, młoda polska piosenkarka, znana z energetycznych występów i chwytliwych utworów, znalazła swoje miejsce nie tylko na polskiej scenie muzycznej, ale i w sercach miłośników dobrej kuchni i wina.

Artystka, która wielokrotnie odwiedziła naszą toskańską winnicę Terra di Dio, mówi, że czuje się tam jak w domu. Ewelina, ceniąca sobie zarówno smak doskonałego wina, jak i urok malowniczych krajobrazów Toskanii, zawsze znajduje czas, aby odwiedzić winnicę podczas swoich podróży.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

W Terra di Dio Ewelina czerpie siłę i spokój, korzystając z chwil odpoczynku w otoczeniu winnic. Te wizyty pozwalają jej na oderwanie się od zgiełku codziennego życia i pracy w branży muzycznej. Ewelina często podkreśla, jak ceni sobie możliwość zatrzymania się na moment, by naładować baterie i zyskać nową inspirację w harmonijnym otoczeniu Toskanii.

widok na winnicę

woda

prąd

ogród

śniadania i kolacje (dodatkowo płatne)

dostęp do basenu (dodatkowo płatny)