Słońce, winnica i profesjonalna organizacja!

Rozważasz zorganizowanie niezapomnianego wyjazdu dla swojej firmy?
Wybierz serce Włoch – magiczną Toskanię, gdzie każdy zakątek skrywa opowieść. Pozwól swojemu zespołowi poczuć czar pofałdowanych krajobrazów, imponujących winnic oraz artystycznych skarbów miast takich jak Florencja czy Piza. Niech smaki regionalnej kuchni i ciepło mieszkańców stworzą niezapomniane wspomnienia. Dzięki naszej profesjonalnej organizacji, Twoje wyjazdy firmowe czy zorganizowane staną się nie tylko przygodą, ale też doskonałą okazją do integracji. Dołącz do firm, które wybrały Toskanię jako miejsce na wyjątkowe spotkanie w pełnej krasie.

1 400 €

za osobę

Cena zawiera

pełne wyżywienie – włoskie śniadania, obiadokolacje

4 noclegi w agroturystyce Toscanizzaznione Tera Di Dio

ikona wino

powitalne aperitivo

ikona krzywa wieża

zwiedzanie włoskich miast

ikona zabytki

zwiedzanie muzeum Piaggio Vespa

ikona karnawał

wycieczka do teatro di silencio

ikona źródła

wycieczka na termy

ikona autobus

transport lokalny związany z programem wyjazdu

ikona samolot

transfer z i na lotnisko

Nocleg w Tera Di Dio:

4 noclegi w apartamentach w XVI wiecznej agroturystyce Toscanizzaznione Tera Di Dio.

Apartament agroturystyka Toskania winnica

Wyżywienie:

4 śniadania, 3 kolacje w agroturystyce (live cooking, gotowanie w okrągłym parmezanie, pizza z kamiennego pieca) uroczysta kolacja w restauracji obok Krzywej Wieży.
W menu znajdą się m.in.:

Florencja z licencjonowaną przewodniczką mówiącą po polsku

Florencja, zwana kolebką renesansu, kryje w sobie arcydzieła sztuki i architektury, które zachwycają od wieków. Jej historyczne centrum opowiada historię genialnych artystów, takich jak Leonardo da Vinci czy Michelangelo. Spacerując po kamiennych uliczkach, można poczuć puls życia tej niezwykłej metropolii, której dziedzictwo kulturowe nie ma sobie równych.

florencja Toskania
włoskie miasteczko

Wycieczka do Volterry

Volterra, położona na toskańskim wzgórzu, jest skarbnicą etruskańskiej historii i średniowiecznej architektury. Jej dobrze zachowane mury miejskie
i starożytne ruiny świadczą o bogatej przeszłości, która sięga ponad trzech tysięcy lat wstecz. Spacerując po kamiennych uliczkach Volterry, można podziwiać malownicze widoki na okoliczne krajobrazy i poczuć atmosferę dawnych czasów.

Wycieczka do Pizy

Piza, znana na całym świecie dzięki swojej krzywej wieży, jest perłą toskańskiej architektury i historii. Prócz słynnej wieży, Piazza dei Miracoli zachwyca wspaniałą katedrą i baptysterium, stanowiąc duchowe serce miasta. Choć Piza przyciąga turystów swoim ikonicznym zabytkiem, jej urokliwe uliczki i kawiarnie pozwalają na chwilę wytchnienia w otoczeniu autentycznej włoskiej atmosfery.

piza krzywa wieża
florencja wycieczka

Wycieczka do Sieny

Siena, osadzona w sercu Toskanii, jest symbolem średniowiecznego uroku i tradycji. Jej charakterystyczne, wąskie uliczki prowadzą do Piazza del Campo, jednego z najpiękniejszych średniowiecznych placów Europy, gdzie odbywa się słynny wyścig konny Palio. Majestatyczna katedra Duomo w Sienie zaskakuje swą bogatą dekoracją i jest świadectwem wspaniałej historii miasta w sztuce i kulturze.

Plan zwiedzania:

I dzień

Florencja wycieczka

II dzień

piza krzywa wieża

III dzień

Florencja

IV dzień

gorące źródła Toskania

V dzień

piaggio vespa

Przeżyj z nami niezapomnianą przygodę!

Zarezerwuj miejsce już dziś!

widok na winnicę

woda

prąd

ogród

śniadania i kolacje (dodatkowo płatne)

dostęp do basenu (dodatkowo płatny)