FAQ

Koszt organizacji samego ślubu to ok. 1400 euro. Do tej kwoty należy doliczyć pozostałe koszty, tj. nocleg, transport, przyjęcie weselne, tort, itp. Cena organizacji wydarzenia jest zależna przede wszystkim od ilości Gości, noclegów oraz wybranych dodatkowych usług – zajrzyj do zakładki cennik na naszej stronie lub skontaktuj się z event managerką w celu przygotowania spersonalizowanej oferty.

W naszej agroturystyce w Capannoli posiadamy 25 miejsc noclegowych. W przypadku większych wesel nocleg dla pozostałych Gości zapewniamy u naszego sąsiada (obiekt oddalony jest od naszej winnicy o 2 min pieszo). Wówczas mamy możliwość zapewnienia noclegu łącznie dla 60 osób.

Posiadamy dwupoziomowe max. 6 osobowe apartamenty, wyposażone w kuchnię i łazienkę.

ZOBACZ SPACER WIRTUALNY PO APARTAMENTACH

Tak, ceremonia zaślubin oraz przyjęcie weselne odbywają się na terenie naszej agroturystyki.

Najpopularniejsze miesiące na organizację ślubu w Toskanii to maj, czerwiec, wrzesień i październik. W zależności od Waszych preferencji możemy zorganizować wesele również w innych miesiącach.

Tak, do każdej Pary podchodzimy indywidualnie, dlatego też możemy zorganizować również mniejsze uroczystości.

Pomagamy w organizacji transportu z i na lotnisko w Pizie. Nie organizujemy przelotów czy transportu do Włoch.

Tak, w naszej agroturystyce możemy zorganizować pełne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje oraz uroczystą kolację weselną.

Niestety nie ma możliwości organizacji ślubu kościelnego w plenerze. Ten rodzaj ślubu może się odbyć wyłącznie w kościele. W plenerze – na terenie naszej winnicy – możemy natomiast zorganizować ślub cywilny lub humanistyczny.

Przyjęcie weselne odbywa się w ogrodzie na terenie winnicy, na świeżym powietrzu.

Tak, możemy zorganizować ślub kościelny, który udzielony będzie przez polskiego księdza. Ślub ten jest również uznawany w Polsce.

Tak, zwierzęta są akceptowane w naszej winnicy, po wcześniejszym potwierdzeniu.

Ślub cywilny udzielany jest przez urzędnika w języku włoskim i tłumaczony na język polski. Ślub humanistyczny jest udzielany w języku polskim. Ślub kościelny jest udzielany w języku polskim, przez polskiego księdza.

widok na winnicę

woda

prąd

ogród

śniadania i kolacje (dodatkowo płatne)

dostęp do basenu (dodatkowo płatny)