Wyobraź sobie moment, w którym śmiech najbliższych miesza się z ciepłym wiatrem niosącym zapach dojrzałych winogron. Odkryj magię miejsca, gdzie każde przyjęcie staje się wyjątkowym doświadczeniem, a wspomnienia wciąż powracają jak melodyjne nuty toskańskiego wieczoru.

Planujesz urodziny, rocznicę, czy może magiczny ślub wśród toskańskich krajobrazów? Toscanizzazione Terra di Dio to idealne miejsce, by uczcić te chwile. Otocz się bliskimi w jednym z najpiękniejszych zakątków Europy, pośród winorośli i starodawnych drzew oliwnych, a my zadbamy o resztę.

winnica
pizza włochy Toskania

Urodziny w sercu Toskanii

Winnica Toscanizzazione Terra di Dio, gdzie czas zdaje się zwalniać, to idealne miejsce do świętowania. Obchodząc z nami swoje urodziny, zanurzysz się w esencji toskańskiej tradycji, podkreślonej orkiestrą smaków naszych win i wykwintnych potraw. Ta malownicza sceneria, pełna ciepła i autentycznej gościnności, zapewni, że każda chwila stanie się niezapomnianym wspomnieniem. Pozwól, by Toskania obudziła w Tobie magię i uczyniła Twoje urodziny wydarzeniem, które zostanie w sercach wszystkich obecnych na zawsze.

przyjęcie we Włoszech
Wine tasting winnica Toskania włoskie wino

Świętuj miłość w toskańskim raju

Tak jak nasze wina dojrzewają z czasem, nabierając głębi i charakteru, tak miłość małżeńska rozwija się i pięknieje z każdym kolejnym rokiem. W winnicy Toscanizzazione Terra di Dio wiemy, jak ważne są te momenty – od radosnego „tak” w dniu ślubu po wzruszające obchody rocznic. Wśród malowniczych pagórków Toskanii, gdzie słońce beztrosko tańczy po winorośli, stwarzamy scenerię zarówno dla ślubnych przyrzeczeń, jak i uroczystych rocznic. Wyobraź sobie ślubne „tak” wśród winnic, a lata później odnawianie przysięgi w tym samym magicznym miejscu. Nasz zespół z pasją dba o każdy detal, zapewniając, że Twoje ważne chwile staną się niezapomnianymi wspomnieniami w sercu romantycznej Toskanii.

Karolina_Tomek_0066.jpg

Toskańska oda dla wiecznej miłości​

Każda rocznica ślubu to wyjątkowy moment, przypominający o miłości, wspólnie spędzonych latach i pięknych wspomnieniach. Gdzie lepiej świętować ten ważny moment niż w sercu romantycznej Toskanii, w winnicy Toscanizzazione Terra di Dio? Otocz się pięknem toskańskich wzgórz, szeptem drzew oliwnych i szumem winorośli, tworząc tło dla Twojego osobistego święta. Czy to pierwsza, dziesiąta czy złota rocznica, uczcij ją w miejscu, które żyje miłością do ziemi, tradycji i doskonałości każdej kropli wina. Razem z nami, przygotuj ucztę dla duszy i ciała, odnawiając przysięgę i celebrując miłości w najbardziej urokliwym zakątku Europy.

widok na winnicę

woda

prąd

ogród

śniadania i kolacje (dodatkowo płatne)

dostęp do basenu (dodatkowo płatny)